Спільнота Вконтакті Спільнота Facebook Tvitter
Адреса ФБУ: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 8
email: ukrboxing@gmail.com, тел.: (044) 288-29-04 факс: (044) 234-69-52

Команда Росії» - «Українські отамани»: більше ніж битва!

21 лютого на «Українських отаманів» очікує одна з найбільш принципових та інтригуючих матчевих зустрічей сезону. Найближчої суботи, у виїзному матчі, «Отамани» зійдуться у ринзі з «Командою Росії». Матчева зустріч проходитиме у Волгограді в рамках шостого туру змагань Всесвітньої серії боксу.

До матчу з «Командою Росії» професіональний боксерський клуб «Українські отамани» підходить у статусі одного з лідерів підгрупи «А». За результатами попередніх проведених поєдинків наша команда посідає друге місце у підгрупі «А». В п’яти стартових турах «Українські отамани» здобули тринадцять залікових балів. В той час наші майбутні суперники, «Команда Росії», посідає третє місце підгрупи з дев’ятьма заліковими балами.

В останньому турі змагань WSB «Українські отамани» перемогли на виїзді «Алжирських пустельних яструбів» з рахунком 3:2. Перемогу також святкувала й «Команда Росії». Тижнем раніше росіяни розбили «Британських левових сердець»  з рахунком 5:0.

«Попереду нас очікує дуже непростий та в той самий час надзвичайно принциповий для обох команд поєдинок. Коли в ринзі зустрічаються українська та російська школи боксу, які на сьогоднішній день є одними з найсильніших у світі, – це завжди цікаво! Тому від найближчої матчевої зустрічі я очікую безкомпромісних двобоїв, – зазначив головний тренер «Українських отаманів» Михайло Мельник. – Єдине я прохаю не спекулювати нашим майбутнім матчем в політичному аспекті. Адже, скажу відверто, це заважає нашим боксерам та тренерам у підготовці. Ми всі чудово розуміємо, яка наразі на нас покладена відповідальність, тому прикладемо усіх зусиль аби порадувати усю Україну хорошими боями та вдалим результатом. Я впевнений у своїх хлопцях, як і вони впевнені у своїх силах, тому їдемо до Росії здобувати залікові бали!».  

Склади учасників матчевої зустрічі будуть відомі 18 лютого.

«Українські отамани» беруть курс на Волгоград у четвер, 19 лютого, а вже за день, 20 числа, наша команда прийматиме участь у головному перед матчевому заході – офіційній процедурі зважування команд-учасниць матчевого протистояння.

Ексклюзивне право трансляції поєдинків Всесвітньої серії боксу (WSB) на території України належить телеканалу «2+2». Наступна трансляція відбудеться 21 лютого о 19:00 в рамках матчевої зустрічі між «Українськими отаманами» та «Командо Росії».