Спільнота Вконтакті Спільнота Facebook Tvitter
Адреса ФБУ: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 8
email: ukrboxing@gmail.com, тел.: (044) 288-29-04 факс: (044) 234-69-52

Львів прийматиме матчеву зустріч між «Українськими отаманами» та «Турецькими завойовниками»

Після феєричної перемоги над «Китайськими драконами» «Українські отамани» продовжують підготовку до виступів у наступних поєдинках Всесвітньої серії боксу. За десять днів, у Львові, наша команда проведе матчеву зустріч в рамках третього кола змагань WSB. 12 лютого, у приміщенні Львівського державного цирку (м. Львів, вул. Городоцька, 83), відбудеться матчева зустріч між «Українськими отаманами» та «Турецькими завойовниками».

За  результатами попередніх поєдинків наші майбутні суперники розмістилися на третьому місці підгрупи «А» з трьома заліковими балами. В активі турецької команди одна перемога над «Китайськими драконами» та одна поразка, якої «Турецькі завойовники» зазнали напередодні в матчі проти «Кубинських приборкувачів».

«Українські отамани», провівши одну матчеву зустріч, займають другу сходинку підгрупи «А» з трьома очками в активі. Нагадаємо, в другому колі Всесвітньої серії боксу наша команда у Вінниці з рахунком 5:0 перемогла «Китайських драконів».

В рамках майбутнього матчевого протистояння на ринзі ми побачимо поєдинки у вагових категоріях підгрупи «С1», а саме: 49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг та 91 кг. Офіційні склади команд будуть оголошені 9 лютого. Очікується, що в складі «Українських отаманів» на найближчу матчеву зустріч на ринзі ми побачимо представників львівської школи боксу.

Продаж квитків на матчеву зустрічі здійснюватиметься на сайті та у касах Львівського державного цирку (тел. 238-53-30) або на сайті gastroli.ua.

«Чудовий старт на початку сезону довів, що команда наша перебуває у належних фізичних кондиціях. Перемога з рахунком 5:0 у минулому колі змагань додає нам неабиякого оптимізму на подальшу боротьбу у шостому сезоні WSB, - зазначив головний тренер клубу «Українські отамани» Леонід Лоївський. – Попереду нас очікують дві домашні матчеві зустрічі проти надзвичайно сильних команд Туреччини та Куби. Маємо надію, що 12 лютого ми проведемо не менш яскраві поєдинки та зможемо перемогти команду Туреччини та підійти до матчевої зустрічі з кубинцями у статусі лідерів нашої підгрупи»