Спільнота Вконтакті Спільнота Facebook Tvitter
Адреса ФБУ: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 8
email: ukrboxing@gmail.com, тел.: (044) 288-29-04 факс: (044) 234-69-52

«Українські Отамани» проти «Команди Росії»: битва у білокаменній

IV-ий сезон WSB дійшов до свого кульмінаційного етапу – етапу вирішальних матчів, складних протистоянь та важливих перемог, адже 31-го березня відбудеться перша у цьому сезоні для «Українських отаманів», чвертьфінальна матчева зустріч. Нашим майбутнім супротивником стане команда, з якою варто рахуватися і від матчу з якою ми очікуємо видовищних двобоїв та запеклої боротьби – «Команда Росії».

Вже за декілька днів на боксерів професійного боксерського клубу «Українські отамани» очікує перший чвертьфінальний іспит у четвертому сезоні Всесвітньої серії боксу. Вже за декілька днів у ринзі зійдуться представники одних з найсильніших шкіл світового боксу, одвічні запеклі супротивники та одні з найпотужніших команд нинішнього сезону WSB «Українські отамани» та «Команда Росії». Перша матчева зустріч відбудеться 31 березня у Москві, на арені «Arena Moscow». Початок баталій запланований на 18:00 за київським часом.  

Майбутній супротивник «Отаманів» заявив на матчеву зустріч більш ніж потужний склад. Серед боксерів Російської команди: шестикратний чемпіон Росії, дворазовий чемпіон Європи, бронзовий призер Олімпіади 2012 Давид Айрапетян; срібний призер Чепіонату світу 2013 Евгеній Тищенко та бронзовий призер Чемпіонату світу та чемпіон Європи у своїй вазі Артем Чеботарьов. Проте, й склад «Українських отаманів» виглядає напрочуд впевнено, тому ми маємо усі надії розраховувати на загальний успіх.

Вагова категорія 49 кг:

Давид Айрапетян «Команда Росії» - Хасанбой Дусматов «Українські отамани»

Вагова категорія 56 кг:

Володимир Нікітін «Команда Росії» - Микола Буценко «Українські отамани»

Вагова категорія 64 кг:

Раджаб Бутаєв «Команда Росії»  - Денис Берінчик «Українські отамани»

Вагова категорія 75 кг:

Артьом Чеботарьов «Команда Росії» - Дмитро Митрофанов «Українські отамани»

Вагова категорія 91 кг:

Євген Тищенко «Команда Росії» - Сергій Корнєєв «Українські отамани»

Варто відмітити, що для Миколи Буценка та Дениса Берінчика поєдинки можуть стати справжньою перевіркою на майстерність та витривалість, а найголовніше – вміння вчитися на своїх помилках, адже вони чудово знають своїх супротивникиів з минулого року, коли поступилися їм у півфвналах на Чемпіонаті світу та Універсіаді в Казані відповідно. Тому, триматимемо кулаки за наших хлопців та матимемо надію, що саме у чвертьфіналі WSB ми таки візьмемо реванш.

Трансляцію матчевої зустрічі дивіться 31 березня на телеканалі 2+2 та на офіційному інтернет ресурсі AIBAwww.aibaboxingtv.com. Детальну інформацію про початок трансляції дивіться на офіційному сайті телеканалу http://2plus2.ua/tv/date/31.03.2014.html.

Матч-відповідь між командами пройде 4 квітня у Донецьку. Детальна інформація про час та місце проведення буде повідомлена найближчим часом.